Kostüümipidu Purila külaplatsil „HalloViiner“

See väga tore üritus toimus 31.10.20 Purilas juba kolmandat korda. Sel aastal tegi ürituse veel fantastilisemaks suurepärane värske ja karge ilm ning maagiline sinine supertäiskuu. Lisaks oli sel aastal rekordarv ägedaid osalejaid oma meeletult vahvate hirmsate kostüümide ja õudsate maitsvate toitudega, millest igaüks oleks esikoha vääriline.

Kes veel ei tea, siis HalloViineril ei ole midagi ühist viineriga, kuigi enamasti on kohapeal väike lõke lõõmamams ja viinereid saab kenasti varda otsas sussutada küll (vahukomme ka). See on lihtsalt üks õudsalt vahva kollipidu-just nagu jaanipäev, aga kostüümides.

Alustasime juba päeval kell 16.00, mil küla peale oli üles seatud igale vanusele sobilik koletuslik maastikumäng mida sai mängida nii päeval kui ka täiskuuööl laternate ja taskulampide valgel. Mängu ainus kriteerium oli, et võistkonnas peaks olema vähemalt üks Purila elanik. Igas punktis oli võimalus läbida ka fotoülesanne, nendest näeb võistkondade vahvaid pilte fotoalbumis. Vabandame, fotod on kõik täitsa segamini.

Välja oli kuulutuatud hirmsa toidu võistlus, lisaks toimus parima kostüümi valimine ja kõrvitsalaternate võistlus. Kohapeal oli võimalik meisterdada ka kaarte ning mandariinidele kollinägusi joonistada. Peale Purila vahvate kleebiste ja helkurite ning muu sellise oli sel aastal lisaks auhinnad välja pannud ka Riin Radezain ´ist (https://radezain.ee/).

Võistluste tulemused: PARIM Kõrvitsalatern: Rando

PARIM HIRMUS TOIT : I Henry/Helen- võdisevad silmamunad; II Roven/Ave- koletuslikud muffinid; III-IV jäi jagamisele Janete- õudne snäkivaaden ja Kaspar/Õnne kummituspiparkoogid ja ämblikuvõrgu muhvinid.

PARIM KOSTÜÜM: I Raili-Võlur, II-III jäi jagamisele Karl- Vikatimees ja Kaspar- Chucky

SUURED TÄNUD kõigile osalejtale ja panustajatele! Ja loomulikult maailma suurimad kummardused: Malvi Kapstas, Eda Liiv, Õnne Kaadu, Kairi Kaadu, Ruudi Kitsapea, Karl Pärn, Ants Kitsapea: tänu Teile sai see kõik toimuma.

PILDID: https://purila.ee/pildid/halloviiner-purilas-31-10-20/

Meeldetuletuseks ka 2019 aasta HalloViiner super ägedate osavõtjate ja abistajatega: https://purila.ee/pildid/halloviiner-01-11-2019/