Purila pinks cup 2018 ehk üks vahva #KingitusPurilale

30.09.2018, Euroopa spordinädala lõpetuseks, toimusid külaplatsil mõõduvõtmised lauatennises. Purila pinks cup 2018 tähistas külaplatsile saabunud pinksilaua sportlikku avamist. Kahetunnine meeleolukas võistlus sai ka toreda auhinnalise lõpu. I koht: Kalvi, II koht: Kaisa, III koht: Ruudi; lastearvestuses I koht Janete, II koht Andreas, III koht Kaspar.

Suurimad tänud kõigile kes tulid ja olid, osa võtsid ja panustasid.

Karika autoriks Malvi, auhinnad panid välja Kalvi, Maie, Kairi ja Kaspar 🙂

Maailma suurimad kummardused headele inimestele, kes külaplatsi niitmas käivad!

#KingitusPurilale:

Läbi Hagudi kandi ühisprojekti „Välitenniselauad Hagudi piirkonna kogukonna teadmiste ja oskuste arenguks” taotlejaks,eestvedajaks ja rahastuse saajaks: MTÜ Hagudi Hakkajad, saabusid veekindlast vineerist välitenniselauad Hagudi kandi erinevatesse küladesse (Hagudi, Hagudi küla, Röa, Purila). Projekt rahastati kohaliku omaalgatuse programmist!

Ka ennast kiitmast me ei väsi, idee autor: Purila MTÜ. Purilasse saabunud laua omafinantseering 10% laua hinnast tasuti Purila MTÜ liikmete aastamaksudest kogunenud tulust.

Purilas asub laud külaplatsil mõnusasti katuse all, et mängida saaks iga ilmaga. Samuti on kohapeal olemas kaks reketit ja palli.

Suurimad tänud ja kummardused Andra Liibek, Meelika Reede, Siim Pärn, Roomet Nuhkat, Ruudi Kitsapea!

Saadame oma suurimad tänud ja kummardused ka eraldi Hannesele ja Edale, kes kinkisid enne jaanipäeva Purilale vägevad uued pingid külaplatsile!

Vahvat mängulusti soovides,

Kairi

Purila MTÜ juhatuse liige

 

PILDID : https://purila.ee/pildid/valipinksilaud-purila-kulaplatsil-07-08-2018/