29.11.2022 #Annetamistalgud #Purila #KingitusPurilale

PURILA KOKKUTULEK – III KODUKÜLAPÄEV – KAHE SILLA RALLI

Palume Sinu abi, tule toeta meid ja jaga infot sõpradega. Iga sent on vajalik.

FB üritus: https://www.facebook.com/events/401018482158939?ref=newsfeed

“27.05.2023 soovime Purila külas korraldada PURILA KOKKUTULEKU, traditsiooniliselt toimub ka III KODUKÜLAPÄEV ja KAHE SILLA PAADIRALLI, et tuua kokku kõik Purilaga seotud generatsioonid ning koguda teadmisi minevikust, olevikust ja tulevikust. Annetused oleks suureks abiks omaosaluse hüvitamiseks projekti läbiviimisel, et üritusel saaks olema esinejad, mängujuht lastele, välikäimlad jms.
Üritus on avalik ning ootame külla kõiki huvilisi, Purila sõpru ning Purilaga seotud olnud/olevaid inimesi. Kõigil on võimalus osaleda oma paatkonnaga paadirallil. Sel päeval loodame külalistele pakkuda erinevaid tegevusi ja avastamist igale eale. Ürituselt ei puudu kindlasti söök ja muusika ning suurepärane seltskond.

Pilte ja infot 2022 aasta ürituse kohta: https://purila.ee/purila-ii-kodukula-paev-ja-kahe-silla-ralli/

Külasta veebilehte

Organisatsiooni Eesmärk: Purila MTÜ tegevuse põhieesmärgiks on maaelu ja küla säilitamisele, taaselustamisele ja harmoonilisele arengule kaasaaitamine; sealhulgas maamajanduse ning rahvakultuuri toetamine; küla vanima ajaloolise elukorralduse vormi taastamine. Tegevuse põhieesmärgist tulenevateks eesmärkideks on: eelnimetatud põhieesmärki taotlevate füüsiliste ja juriidiliste isikute tegevuse kooskõlastamine ja omavahelise koostöö korrastamine. Teabe hankimine ja levitamine ning vastavate institutsioonide loomisele kaasaaitamine. Ühiskondliku tegevuse, seltsielu, koolituse toetamine ja kordineerimine. Säästva arengu, loodushoiu, koduümbruse koristamine ja kodukaunistamise väärtustamine. Ajaloo- ja kultuuriväärtuste kaitse ning nende rekonstrueerimisele ja renoveerimisele kaasaaitamine.

Annetusi ootame Purila MTÜ kontole – https://purila.ee/kontakt/
Purila MTÜ võtab vastu annetusi ka sularahas: Tamme tee 1/2, Purila, Rapla vald, 79633
Kontakt: Kairi Kaadu 56666090

E-maili Aadress: purila@purila.ee

Facebook: https://www.facebook.com/events/3324591501120291/?ref=newsfeed

Jaga Kaardilinki: Jaga kaardilinki