EV100/Purila777 sünnipäevateemaline jaaniõhtu 22.06.2018

22. juunil korraldas Purila MTÜ Purila külaplatsil EV100/Purila777 sünnipäevateemaline jaaniõhtu. Katusealune sai tähtsaks sündmuseks pidulikuma ja tuulekindlama ilme ning lauad täitusid kiirelt sünnipäeva teemaliste maitsvate tortidega ning kõige hea ja paremaga. Õhtut alustati traditsiooniliselt laste rõngaviske mänguga, peale mida asuti küpsetiste hindamise võistluse juurde. Esmakordselt oli õhtu põnevamaks osaks Purila teemaline viktoriin. Viktoriin oli kokku pandud Purilaga seotud väljavõtetest vanadest Eesti ajalehtedest 1895-2007. Sel aastal oli uueks ning põnevaks võistluseks ka puitbriketi paki hoidmine meestele ning naistele arvamise mäng, palju pakki hoida jõutakse. Traditsiooniliselt tõmmati loomulikult ka köit kasti õlle peale. Lõkkease oli kokku sätitud külameeste poolt juba kevadel toimuvate talgute käigus ning tänu ilmataadile õnnestus see fantastiline tuli kauni päikseloojangu saatel põletada ilma vihma ja tuuleta. Pidu kestis varajaste hommikutundideni välja.

Suured tänud ja kummardused kõigile kes tulid ja olid ning veetsid selle mõnusa õhtu koos meiega!

Eriti suured ja siirad tänuavaldused soovime edastada selle aasta mängude läbiviijatele ja platsi ettevalmistajatele, tänu teile oli see õhtu veel erilisem!

Võistluste kokkuvõte:

EV100/Purila777 parim sünnipäevatort: Tiiu Pärn

Viktoriini väga tasavägises võistluses võitis võistkond “Jaaniuss”

Tugevaim puitbriketti hoidja: Kalvi Pärn

Purila sääsetapja 2018, tapmata ühtegi sääske: Janete Kitsapea

 

Meie auhinnapagasisse panustasid peale külaelanike sel aastal ka Rapla Kütteäri 200kg puitbriketiga (http://kutteari.ee/), Multi-Projekt Sisustuse OÜ (http://www.multi-projekt.ee/et) ja Warmeston OÜ (https://warmeston.ee/ ).

 

PILDID: https://purila.ee/pildid/22-06-2018-purila-jaanituli/

 

Kaunist jätkuvat ja maagilist suve soovides,

Purila MTÜ