KOKKUVÕTE 27.05.23 KODUKÜLAPÄEV-SILLARALLI-KOKKUTULEK

MTÜ Purila korraldas sel aastal kolmandat korda Purila kodukülapäeva ja kahe silla paadiralli. Sel aastal ka nimetuse all Purila kokkutulek. Üritus oli temaatiline, soovituslik riietus “mõisaaegne”.

Suurimaks jututekitajaks oli kindlasti kuuriseintele üles pandud pildinäitus “Kilde Purilas 100 aasta jooksul”. Õnne kogutud ja kokkupandud piltidelt võis leida nii tuttavaid inimesi, kuid ka ammu kadunud hooneid.

Päeva alustasime kell 12:00 Purila kahe silla paadiralliga. Osavõtjaid oli tulnud kokku palju ning sealt võis leida eriilmelisi veesõidukeid, kuid ka väga erinevaid tegelasi ning rebimine oli tihe. Saatuslikuks said eelnevad soojad ilmad, mis olid jõevee pea olematuks kuivatanud ning lõigu läbimine oli üpris keeruline. Kuid kindlasti pakkus pealtvaatajatele ja osalejatele põnevust.

Peale sillarallit suunduti Purila külaplatsile, kus ootas laat. Platsilt võis leida mõisaprouadele kohase kohviku sitside-satside ja õiemere keskel, kus pakuti kaunitelt serviisidelt maitsvaid torte-kooke-pirukaid ning parimat kohvi. Veidi peidus nurga taga toimetasid kõrtsmikud rustikaalsemates toonides ning platsil sai sepaga koos omale meeneid meisterdada. Ei puudunud MTÜ Purila telk, kus müüdi Purila enda käsitööliste tooteid ja MTÜ Purila nänni. Loomulikult said maiamad seista ka suhkruvati ja jäätise järjekorras. Maitseelamusi pakkusid veel COOL FOOD truck ja suitsutatud vutimunad ning vutimunadest vahvlid. Sai soetada kala ja limonaadi ja käsitööd, mänguasju, taimi, lilli, lillekaste ning väeesemeid. Nimekiri oli päris pikk ning kõik leidsid endale midagi meelepärast.

Lapsemeelsetele oli lasteala, glitter tattood, näomaalingud. Fotoboksis sai tasuta jäädvustada ennast koos sõprade ja perega. Kõige menukam loomulikult ka sel aastal oli õnneloosi telk, kus kõik auhinnad said otsa ennem ürituse lõppu. Küla peal sai mängida maastikumängu ja imetleda kauneid vaateid.

Lisaks üllatasid meid särtsakad Linetantsijad, kes esinemise kõrvalt ka pealtvaatajad korralikult liikuma said.

Esmakordselt tunnustasime üritusel oma küla suurtoetajaid ja sädemeid ning märkisime ära kõik need, tänu kellele see üritus või üldse midagi meie külas toimub. Ja neid inimesi on palju- väga palju ja me oleme tõesti tänulikud.

Õhtut lõpetas ansambel Brandy ning jalga sai keerutada kuni õhtuni.

Tagasiside üritusest on olnud üdini positiivne ja jääb vist mällu pikaks ajaks. Täname kõiki, kes üritusest osa võtsid ja kes ürituse toimumisse panustasid.

Vaata, kes mida üritusel pakkus (kui vajad kontakte) meie FB ürituse alt : https://www.facebook.com/events/3324591501120291

Peakorraldajad Siim, Kairi ja Alvar ütlevad Aitäh!

MTÜ Purila toetuseks tegutsesid platsil Õnneloos (Maret, Rita, Eda); MTÜ/Purila telk (Õnne, Malvi); Meeste telk (Ruudi, Toivo); Jätsi-ja suhkruvatimüüjad (Janete, Sissely) ja Kohvik (Helika, Esta, Kati)

SUURTOETAJAD: Warmeston OÜ, Purila MTÜ liikmed, Rapla vald, Autorevol OÜ-Baltic Bark, Weimar Puit OÜ

Kaunite kohtumisteni Purilas!

SILLARALLI PILDID:

KODUKÜLAPÄEV -LAAT-KOKKUTULEK PILDID:

Kuidas me ettevalmistusi tegime:

FOTOBOKS: